O czym będę pisać?

Będę zapisywać w miarę na bieżąco swoje sny, które postaram się pamietać zaraz po przebudzeniu. Jest to forma dziennika snów, który ma pomóc w ich interpretacji. Będę także starała się pisać o sobie i swoich wizjach, które mam kiedy spojrzę na czyjąś fotografię.

5 kwietnia 2016

Sen o mężu

Dzisiaj miałam sen o moim mężu, w którym to śnie dowiedziałam się, że mój mąż ma raka i nie zostało mu wiele do życia. Opiekowałam się nim prawie do końca, był bardzo wychodzony, pełno miał kroplówek. Leżał u nas na łóżku, a j się bałam wyjść z pokoju, że umrze gdy mnie nie bedzie. Zamieniałam mu pampersa, był strasznie chudy, nic już nie jadł...Było mi smutno, że w taki spoósb przyjdzie mu umrzeć. Choć z drugiej strony cieszyłam się, że koniec nastąpi szybko i nie będzie się długo męczyć....
Jstem ciekawa co ten sen może oznaczać?

4 komentarze:

 1. oo widzę że nie jestem sam, tak trzymać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy twoje sny mają tendencję do sprawdzania się, czy tylko tak sobie piszesz? Wdl ciebie jakąś wojna wybuchnie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja miałam sen o biegających żółwiach po podłodze ,mówię do taty może je oddamy do zoologicznego bo tak się rozmnażały mój tato leżał na łóżku i mówi " no to możesz je oddać do sklepu zoologicznego " . Miałam pełno akwariów i rybek i wysuwając każdy sprawdzałam czy czasem one nie powpadały do rybek , jeden był pływający razem z rybkami.. Co ten sen oznacza?

  OdpowiedzUsuń
 4. proponuję (od razu po przebudzeniu!) sprawdzać znaczenie snu w senniku, dobry sennik online oszczędza nam główkowania :)

  OdpowiedzUsuń