O czym będę pisać?

Będę zapisywać w miarę na bieżąco swoje sny, które postaram się pamietać zaraz po przebudzeniu. Jest to forma dziennika snów, który ma pomóc w ich interpretacji. Będę także starała się pisać o sobie i swoich wizjach, które mam kiedy spojrzę na czyjąś fotografię.

7 maja 2014

Zaległe sny

Dawno nic tu nie pisałam, opuściłam bloga i jakoś nawet dobrze mi z tym było/jest. Od kilku miesięcy mam duże pozytywne zmiany w życiu i jakoś nie mam weny na spisywanie snów. Same sny też jakoś kiepsko zapamiętuję. Niemniej jednak ostatnio są 3 główne wątki, które się pojawiają w międzyczasie jak śnię o różnych "dyrdymałach powiedzmy. te wątki to:

a) ktoś chce skrzywdzić moją rodzinę (rodziców, babcię, męża)

b) wątek apokaliptyczny (wojna, ataki nuklearne itd)

c) sny ze zmarłymi (głównie moja ś.p babcia, która jak wiecie zmarła w zeszłym roku w lato)

Miałam sen o tym samolocie z Malezji, którego do tej pory nikt nie znalazł. śniło mi się, ze on spadł na dżunglę i dlatego nie mogą go odnaleźć, bo szukają w innym miejscu. Ciekawe czy mój sen się sprawdzi. Z wątku apokaliptycznego to śniły mi się wojny na terenie Polski, jakieś wybuchy atomowe i ja uciekająca z rodzicami i właśnie zmarłą babcią do schronów przeciwatomowych.
śnił mi się też 2 razy śp. prezydent Kaczyński z żoną, a w ostatnim śnie nawet dostałam jakby od nich informację, ze dojdzie do zamachu terrorystycznego na Polskę. Odnośnie snów o zmarłeś babci to ona często śni mi się i w tych snach zawsze jest dla mnie albo nie miła, albo jest na mnie zła i patrzy się na mnie spod oka. Miałam też sen o wielkiej fali a właściwie inwazji szczurów, atakowały mnie też pająki...Z wątku zagrożenia mojej rodziny to albo ktoś chce skrzywdzić mojego męża i ja się z tą osobą szarpię i bronię męża, albo śni mi się, że ktoś chce zaatakować moich rodziców i też przed złymi ludźmi ich muszę bronić.