O czym będę pisać?

Będę zapisywać w miarę na bieżąco swoje sny, które postaram się pamietać zaraz po przebudzeniu. Jest to forma dziennika snów, który ma pomóc w ich interpretacji. Będę także starała się pisać o sobie i swoich wizjach, które mam kiedy spojrzę na czyjąś fotografię.

23 czerwca 2011

Brat męża

Dzisiaj śniła mi się cała rodzinę mojego męża, jego rodzice praz rodzeństwa. Śnił mi się jego brat, który pracuje w wojsku. Mieliśmy go odebrać z jednostki, ale on się spóźniał. Poszliśmy porozmawiać z pewnym oficerem, ale on stwierdził, że X już dawno sam wyszedł do domu. Bardzo się zdenerwowaliśmy, szczególnie mój teść, który tam z Nami był. Zaczęliśmy szukać chłopaka do późnych godzin wieczornych. Nagle słyszę ryk silnika motoru, wiem, że to on. Widzę , że jedzie na mnie, ale udaje mi się odskoczyć w bok w ostatnim momencie. Pytam go: X gdzie byłeś, wszyscy Cię szukają!? on odpowiedział: No i po co, sam mogę teraz o siebie zadbać.
Podbiegają jego siostry a on odjeżdża jakby uciekał przed nimi. Nie rozumiem go , bo przecież przypominam sobie teraz, że mamy udać się na jakiś statek i odpłynąć razem do domu, a on nie chce z Nami płynąć. W tym śnie na końcu bardzo się kłóci ze swoim ojcem - moim teściem, oraz z moim mężem.