O czym będę pisać?

Będę zapisywać w miarę na bieżąco swoje sny, które postaram się pamietać zaraz po przebudzeniu. Jest to forma dziennika snów, który ma pomóc w ich interpretacji. Będę także starała się pisać o sobie i swoich wizjach, które mam kiedy spojrzę na czyjąś fotografię.

19 lipca 2011

Sen o koniu

Moja przyjaciółka z Polski w ten weekend została szczęśliwą posiadaczką pięknego srokatego konika. Od lat jeździ konno i własny koń był dla niej marzeniem. W końcu się zrealizowało. Wczoraj pokazała mi zdjęcie rumaka.
Tej samej nocy miałam sen o tym koniu. Śniła mi się jakaś wioska, ten koń w zagrodzie u jakiegoś chłopa. Ja tam byłam z inną koleżanką z podstawówki? był też mój mąż. Poszliśmy do tej zagrody a tam okazało się, że ten koń nie jest srokaty tylko biały, dodatkowo jest źrebakiem a nie dorosłym koniem, ale wiem w tym śnie, że to o tego konia chodzi. Głaszczę go, czuję jego ciepło pod swoją dłonią i zapach. Ten chłop coś do mnie mówi, ale nie pamiętam już co dokładnie, chyba, że mam go nie dosiadać, bo jest za młody. Jest ze mną koleżanka z podstawówki i ona mówi, żebyśmy się przeszły do lasu, który jest nieopodal. Z tego lasu wybiega do Nas beżowy pies bardzo ucieszony, merda ogonem, okazuje się, że to pies tej mojej koleżanki. W tym śnie tez jest mój mąż, rozmawia z tym chłopem. Potem przenoszę się do boksu z koniem i mój mąż mnie obejmuje.


Eksperyment Jasnowidz II - ciąg dalszy

W zeszłym roku pisałam posta o samozwańczym jasnowidzu ( http://dormire-moje-sny.blogspot.com/2010/11/eksperyment-jasnowidz.html), który wyłudza od ludzi pieniądze, nie pomaga im, a czasem wręcz szkodzi. Dzisiaj przypadkiem natknęłam się na potwierdzenie swojego eksperymentu. Oto link do wypowiedzi odnośnie tego naciągacza -  tym razem Pan X zostanie zdemaskowany jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem:
http://www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/uprzejmie-donosze/uprzejmie-donosze/falszywy-egzorcysta-bez-uprawnien-naciagacz-i-klamca-krzysztof-rybczynski-krzysztofrybczynskipl/2
Ja również wypowiedziałam się pod tymi komentarzami. Przestrzegam przed wizytą u tego oszusta!!! Zdecydowanie go nie polecam!