O czym będę pisać?

Będę zapisywać w miarę na bieżąco swoje sny, które postaram się pamietać zaraz po przebudzeniu. Jest to forma dziennika snów, który ma pomóc w ich interpretacji. Będę także starała się pisać o sobie i swoich wizjach, które mam kiedy spojrzę na czyjąś fotografię.

11 sierpnia 2012

Zaginiona matka i dziecko

Zrobiłam ostatnio wizję odnośnie zaginięcia matki i jej dziecka. Wyszli razem z domu i nie wrócili, więcej o tej okropnej historii tutaj: http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Zaginela-matka-z-5-letnim-dzieckiem-Czy-ktos-ich-widzial,wid,14804125,wiadomosc.html?ticaid=6ef7e

Oto moja wizja na ich temat sprzed kilku dni:

Obydwoje nie żyją, matka zginęła przy próbie ratowania tego dzieciaka. Gdzieś ono weszło, gdzie nie wiem, odłączyło się od niej, ona poszła je ratować i zginęła razem z nim, nie wiem gdzie.
Nie widzę wody, tylko jakieś pustostany - studnia? wpadło do studni? ciemne otwory widzę jakieś, niewykończone budynki. Majaczą mi się pola  uprawne, ciepło i las. Ona skoczyła za tym dzieckiem. To była tragiczne śmierć tego dziecka, widzę przerażenie w jego oczach nawet teraz, aż patrzeć nie mogę na to zdjęcie z linku. Znajdą ich razem, widzę kordon policji i psy chadzające po polach, łąki takie, w oddali ciemny las. Ona pojechała gdzieś na wieś na spacer. To był nieszczęśliwy wypadek.

Co ciekawe wizję moją potwierdza 2 innych jasnowidzów: http://maja-danilewicz.blogspot.com/2012/08/matka-i-dziecko.html