O czym będę pisać?

Będę zapisywać w miarę na bieżąco swoje sny, które postaram się pamietać zaraz po przebudzeniu. Jest to forma dziennika snów, który ma pomóc w ich interpretacji. Będę także starała się pisać o sobie i swoich wizjach, które mam kiedy spojrzę na czyjąś fotografię.

29 września 2010

24.01.2010 - Aniol Stróż i sen o przyszłości

Tej samej nocy rozmawiałam z aniołem stróżem przed snem modliłam się do niego i zasypiając prosiłam żeby mi pokazał przyszłość co się stanie, ale następnego dnia nic nie pamiętałam. Dzisiaj mi się przypomniało, nie wszystko co prawda, ale…Otóż pokazał mi w tym śnie ziemie, wszędzie ciemno było, ciemne chmury i tak jakby zapadał zmrok, ale w tym śnie to było południe coś jakby dymy czy chmury spowiły cala ziemie i nastąpiła ciemność w środku dni widziałam w tym śnie statki kosmiczne zabierających ludzi poza ziemie, ale dużo ludzi, to były duże statki, ale nie mogły pomieścić wszystkich i tak w tym śnie mowie do BlueAngel "   (…) zapisuj to co widzę bo to epokowe wydarzenie "  , ale jej nie ma w tym śnie nigdzie ja jej to mowie telepatycznie. Rano się obudziłam, nic nie pamiętałam dzisiaj mi się to przypomniało jeszcze coś w tym śnie było, ale nie mogę sobie przypomnieć. Statki kosmiczne (to nie były spodki) przypominały jakieś bardziej ziemskie no i tyle pamiętam z 1 części snu.  Część  2 snu: widziałam swoja przyszłość, siebie w pracy w zawodzie, tutaj , elegancko ubrana, szpilki, spódnica, idę z jakąś teczka na tutejszy uniwersytet, mam swój samochód i w tym śnie jestem bogata i jest bardzo jasno i ciepło i nie ma już tych szarych chmur. 2010-01-24

Katastrofa?

Znów miałam sen katastroficzny. Coś się w Polsce stanie i będzie ogłoszona nowa żałoba narodowa- zobaczycie! Widziałam ludzi cierpiących na ulicy - jakiś wypadek, wybuch w metrze? widziałam też jakby powódź obok nich, dużo brudnej wody i lał deszcz w tym samym czasie. Służby ratownicze pomagały cierpiącym, zakrywali też zmarłych workami. Pełno strażaków i pogotowia wszędzie. To jakby działo się w dużym mieście w Polsce - może Warszawa ? W centrum tego miasta, część zablokowana ulic. Dużo osób zginie i ogłoszą żałobę narodową - słyszałam w radio w tym śnie słowa: "  Ogłoszono żałobę narodową na tydzień ".
Wszystko jakby działo się na jesień/zimę, bardzo padał deszcz, ludzie ubrani w ciepłe ubrania i buty. Niebo szarawe jakby to było albo bardzo wcześnie rano, albo pod wieczór. Niestety nie wiem kiedy to się stanie, w tym roku czy na przyszły. Nazwy miasta ani daty nie widziałam niestety.